بیایید با هم چیزی درست کنیم

در هر زمان که علاقه داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید و با شنید صدایتان ما را خوشحال کنید!

آدرس ما

ایران – تهران – خیابان انقلاب
خیابان حافظ – خیابان رویا

ایمیل ما

info@domain.com
example@domain.com

تلفن پشتیبانی

تلفن : + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

سوله دامداری

سوله دامداری
سوله دامداری
سوله دامداری

سوله دامداری

با توجه به هزینه های بالای ساخت سازه ها برای دامداری بیشتر افراد به دنبال سازه ای هستند که بتوانند در آن با کمترین هزینه سازه ای مقاوم و با کیفیت بسازند. بنابراین با توجه و بالا بودن هزینه های روز افزون سازه های دیگر بهترین و مناسب ترین سازه برای تولید مکانی برای دامداری سازه ی فلزی سوله است. سوله ها مقاومت بالایی در این زمینه دارند و مناسب ترین سازه برای تولید این مکان می باشند. همچنین هزینه ی ناشی از ساخت سوله برای دامداری بسیار مناسب و پایین تر از بسیاری دیگر از سازه ها است.

نکات مهم ساخت سوله دامداری

برای ساخت سوله دامداری همانند سوله های مرغداری می بایست موضوعات زیاد و مهمی را در نظر گرفت تا بتوان سوله ای مناسب با این مکان را تهیه نمود. برای ساخت سوله مرغداری توجه به ابعاد استاندارد ساخت بسیار مهم است. ارتفاع استاندارد سالن دامداری بین ۲٫۵ تا ۳ متر است که عرض آن نیز در حدود ۱۲ متر می باشد.

یکی از مسائل مهم در ساخت سوله دامداری سیستم تهویه ی مناسب می باشد. سالن دامداری به دلیل تجمع زیادی از دام ها باید دارای سیستم تهویه ای قوی باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن تهویه را انجام دهد. از دیگر عوامل مهم مکان علوفه است. این مکان اصولا باید به صورت جدا گانه از جایگاه دام ها باشد.

راهنمایی هایی برای ساخت سوله دامداری

برای تهیه ی سوله های دامداری می توان برای احداث انبار از ورق گالوانیز استفاده نمود. برای ساخت انبار علوفه شما به جای استفاده از محیط فولادی دیگر می توانید استفاده از ورق گالوانیز را جایگزین نمایید این کار به شما در کاهش هزینه بسیار کمک خواهد کرد. به این صورت که شما برای این منظور با استفاده از لوله های بست و ورق گالوانیز می توانید محلی برای علوفه ی دام ها طراحی نمایید. در این سازه ها ارتفاع انبار نیز کم تر خواهد شد و واحد دامی سریع تر به بهره برداری خواهد رسید.